Aktualności

Strażackie zaduszki

1 listopada br. o godz. 10:30, zapraszamy chętnych do rozniesienia lampek na groby naszych zmarłych kolegów. Zbieramy się w okolicy wschodniej bramy cmentarza (schody koło kwater żołnierskich).

Zawody Gminne - Drohiczyn 2018

27 maja odbyły się w Drohiczynie Zawody Gminne w regulaminie z wodą. Wzięło w nich udział 9 drużyn, w tym dwie kobiece. 

Nasza jednostka reprezentowana była przez trzy drużyny. Drużyna kobieca i męska I zajęły pierwsze miejsca! Nasza drużyna 50+ uplasowała się na czwartym miejscu! Gratulujemy zawodnikom i dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowania.

Warty przy Grobie Pańskim

Na adorację Krzyża i warty przy Grobie Pańskim tradycyjnie zbieramy się w Wielki Piątek o 18 w sali na plebanii. Zapisy na warty trwają.

Pogrzeb druha Mirosława Pawluka

Z żalem zawiadamiamy, że zmarł druh Mirosław Pawluk, wieloletni kierowca rezerwowy naszej OSP, odznaczony srebrnym medalem "Za Zasługi Dla Pożarnictwa", ostatnio przebywający w Warszawie. Wystawienie zwłok nastąpi w dniu 17 marca br. (sobota) w drohickiej Katedrze od godz. 12.30. O 13 rozpocznie się msza pogrzebowa, po której nastąpi pochówek na cmentarzu w Drohiczynie.
Strażacy zbierają się w strażnicy o godz. 12.00.

SpoKREWnieni Służbą

11 marca w godzinach 10-13 na placu Komendy Powiatowej PSP w Siemiatyczach w ramach akcji "spoKREWnieni służbą" odbędzie się zbiórka krwi. Zainteresowani strażacy proszeni są o zgłoszenie się w tym dniu w celu oddania krwi w ramach akcji.
Ze strony Komendy akcję pilotuje Zastępca Komendanta Powiatowego PSP w Siemiatyczach st. kpt. Sylwester Uściniak - tel. 85 65 65 203.
Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

OSP Drohiczyn nie ma prawnego obowiązku umieszczania na stronie internetowej informacji o wszystkich podejmowanych przez OSP działaniach. Wybór umieszczanych treści zależy wyłącznie od administratorów strony.