Pożar pieca c.o. przy Warszawskiej i samochodu na Mickiewicza

3 stycznia przed szóstą rano zostaliśmy zadysponowani do pożaru jednego z domów przy ul. Warszawskiej w Drohiczynie. Po wejściu ratowników w aparatach powietrznych do wnętrza kotłowni okazało się, że poważnemu nadpaleniu uległ piec c.o., który ugasł sam prawdopodobnie po przepaleniu wewnętrznej rurki instalacji wodnej. Wraz z przybyłymi strażakami z JRG Siemiatycze dokonaliśmy przewietrzenia i oględzin domu, które nie wykazały dalszego zagrożenia.

Kilka godzin później kolejna dyspozycja - pożar samochodu osobowego na ul. Mickiewicza. Podróżujący samochodem kierowca opuścił pojazd i usiłował ugasić palące się w komorze silnika przewody. Niestety pożar przedostał się do wnętrza samochodu. Ogień został ugaszony przed przybyciem strażaków z JRG Siemiatycze.