Pogrzeb Druha Ignacego Jagiełły

Z żalem zawiadamiamy, że 19 grudnia odszedł od nas na wieczną służbę Druh Ignacy Jagiełło, wieloletni członek Ochotniczej Straży Pożarnej w Drohiczynie oraz członek orkiestry naszej OSP.
Druh Ignacy do naszej jednostki należał od 1964 roku, w młodości był aktywnym ratownikiem, w latach 1987 - 1991 członkiem zarządu OSP. Odznaczony Złotym Medalem Za Zasługi Dla Pożarnictwa. W ostatnich latach, ze względu na wiek i choroby, ograniczył swoją działalność w naszej OSP.
Wystawienie zwłok w drohickiej katedrze nastąpi w piątek, 22 grudnia, o godzinie 10.00. Pół godziny później rozpocznie się msza żałobna i pogrzeb na cmentarzu w Drohiczynie. Prosimy strażaków o jak najliczniejsze przybycie na pożegnanie naszego Druha. W strażnicy OSP zbieramy się od godz. 9.15.