I Towarzyskie Zawody CTIF o Puchar Wójta Gminy Milanów

27 lipca br. na zaproszenie OSP Milanów  męska drużyna OSP Drohiczyn wzięła udział w I Towarzyskich Zawodach Sportowo-Pożarniczych w regulaminie CTIF o Puchar Wójta Gminy Milanów. Byliśmy chyba jedyną drużyną, która nie ma "olimpijskiej" przeszłości. W zawodach rywalizowało razem 6 drużyn OSP i PSP. Nasza drużyna zajęła 4 miejsce, najlepszy wynik uzyskała zaprzyjaźniona z nami drużyna PSP Siedlce.

Nasza drużyna startowała w składzie: Marek Krasowski, Łukasz Kalinowski, Jakub Bujno, Marcin Jabłoński, Szymon Zagubień, Bartłomiej Bujno, Kacper Zygmunt, Adam Leszczyński, Adrian Buśko i Michał Lipiński. Komisja sędziowska składała się z przedstawicieli drużyn, sędzią głównym zawodów był nasz Druh Prezes, a w pracach komisji na sztafecie wzięli udział Laura Przybyło i Michał Lipiński.

Zawody zostały świetnie przygotowane, poziom drużyn był wyrównany (do ostatniego startu nie było wiadomo, kto na którym miejscu skończy rywalizację). Najbardziej urzekła nas sportowo-przyjazna atmosfera zawodów oraz niesamowita gościnność gospodarzy. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!

 

Fot. Konrad Jurczewski